Rīgas fitnesa un aerobikas dienā gaidāma aizraujoša programma

Fitnesa diena_programma (002)

Sestdien, 21. decembrī, Rīgas Nacionālajā sporta manēžā no plkst. 10:00 līdz 16:00 notiks bezmaksas Rīgas fitnesa un aerobikas diena visai ģimenei “Rīga kustībā”. Īsi pirms Ziemassvētkiem Rīgas iedzīvotāji un viesi aicināti piedalīties sporta aktivitātēs, iepazīties ar fitnesa un aerobikas trenēšanās iespējām Rīgā, kā arī uzzināt vērtīgus uztura padomus.

Fitnesa un aerobikas dienas dalībniekus sagaida aktivitātēm piepildīta programma. Diena sāksies plkst. 10:15 ar nodarbību bērniem, ko vadīs viens no Latvijas vadošajiem vieglatlētiem Elvijs Misāns. Diena turpināsies ar Cigun nodarbību senioriem. Sadarbībā ar Latvijas Nūjošanas savienību plkst. 11:45 notiks nūjošanas nodarbība ārpus manēžas telpām. Dienas vidū plkst. 12:00 būs iespēja izmēģināt kustības zumbas dejā. Pēc tam skrējēja, trenere un uztura speciāliste Anita Siliņa iepazīstinās ar uztura niansēm treniņu procesā un ikdienā. Viena no dienas gaidītākajām nodarbībām būs plkst. 13:15, kad uz skatuves kāps NTC jeb Nike Training Club treneri Una Pirktiņa un Aleksejs Ērglis, lai vadītu enerģisku un aktīvu nodarbību kā iesācējiem, tā sportistiem. Latvijā pazīstamie ielu vingrotāji demonstrēs savu meistarklasi un nodrošinās apmācības ikvienam interesentam. Plkst. 14:30 interesentiem būs iespēja izmēģināt spēkus KamiBo cīņas nodarbībā. Visbeidzot, pasākuma noslēgumā plkst. 15:25 visi interesenti aicināti piedalīties Madaras Ludriksones vadītajā jogas nodarbībā,  harmoniski mijiedarbojoties ķermenim ar prātu.

Paralēli galvenajai skatuvei notiks dažādas aktivitātes. Bērni un jaunieši varēs piedalīties bērnu vieglatlētikas aktivitātēs. Interesentiem būs iespēja iepazīties ar dažādāmm sporta atjaunošanās un rehabilitācijas ierīcēm un veidiem.

Pasākumā aicināti piedalīties gan aktīva dzīvesveida piekritēji, gan tie, kuri 2020. gadā apņēmušies uzsākt jaunas fiziskās aktivitātes.

Ieeja un dalība pasākumā ir bez maksas.

Dalībnieki aicināti ierasties ar saviem vingrošanas paklājiņiem.

Plašāka informācija par pasākumu – šeit.

Fitnesa un aerobikas dienu “Rīga kustībā” organizē sporta klubs “Metroons” sadarbībā ar Rīgas domi un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu.