Sestdien, 23. novembrī, Rīgas Nacionāla Sporta manēžā jau ceturto reizi notika  “Rīgas čempionāts loka šaušanā – 2019” telpā. Sacensības organizē Latvijas loka šaušanas federācija sadarbībā ar  Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu.

Sacensības programma bija sastādīta, lai dotu iespēju piedalīties sportistiem ar dažādām lokas šaušanas iemaņām. Līdz ar sacensību pieaugošo popularitāti, šogad tika organizēta daudzskaitļu sesijas metode, lai sacensībās varētu piedalīties pēc iespējas vairāk sportistu, kuri vēlas cīnīties par Rīgas čempiona titulu.

Rīgas čempionātā piedalījās 140 sportisti piecās kategorijās no septiņām valstīm – Somijas, Polijas, Igaunijas, Lietuvas, Baltkrievijas, Krievijas un Latvijas. Turklāt čempionātā piedalījās augsta līmeņa sportisti, tostarp no Latvijas, kuri ir Baltijas, Pasaules un Eiropas rekordisti, Pasaules, Eiropas, Latvijas un Baltijas čempionātu medaļnieki, līdz ar to konkurence bija liela.

Rīgas čempionāta uzvarētāji:

Sesija 1. vingrinājums 18m Round (2×30 bultas):

Instinktīvs loka klasē – Jārve Pilleriin (EST) un Karhonen Markus (FIN)

Garajā loka klasē – Sirkel-Suviste Inge (EST) un Novads Kristaps (LAT)

Neaprīkotā loka klasē – Lauren Aire (EST) un Jaan Rõsler (EST)

 Sesija 1. vingrinājums 2x18m Round ( 2x(2×30) bultas):

Rekursīvā loka klasē – Lilienthal Triinu (EST) un Blāze Dāvis (LAT)

Kompaund loka klasē – Oleksejenko Julija (LAT) un Šigauskas Vladas (LIT)

Čempionātu atbalstīja viestnīca „Islande Hotel Riga” un A/S „Venden„.

Detalizētāka informācija par sacensību norisi tīmekļa vietnēs: www.archery.lv, https://www.facebook.com/events/3455626174454899/, http://www.ianseo.net/Details.php?toId=6238