Rīgā tika aizvadītas starptautiskās bērnu-jauniešu spēles “Baltijas Tīģerēns 2019”

tigerena kauss_2019_2

23 un 24. martā Rīgas Nacionālajā Sporta manēžā notika ikggadējais starptautiskais Tekvon-do turnīrs – bērnu un jauniešu spēles “Baltijas Tīģerēns 2019”. Turnīra organizators Latvijas Tekvon-do federācija.

Turnīrs “Baltijas Tīģerēns” tiek rīkots jau septīto gadu un ir kļuvis par ierastu tradīciju tiem, kuri atbalsta veselīgu dzīvesveidu, kā arī aizraujas un cīņas mākslu Tekvon-do. Pasākuma programmā tika iekļautas sacensību disciplīnas, gan pašiem mazākajiem, gan arī jau pieredzējušākiem sportistiem, taču kā viens no turnīra mērķiem bija padarīt šo pasākumu par sava veida sporta svētkiem visiem dalībniekiem un klātesošajiem.

Turnīrs ir saņēmis atbalstu no Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta, kā arī no tādu sponsoru puses kā tirdzniecības tīkla “Mego”, ‘TORŅU ielas Saldumi”, “Elpis”, “Balticom” un no apsardzes firmas “Delta”.

Šogad sacensībās bija pieteiktas pavisam 34 komandas no 14 klubiem, kas piedalījās komandu stafetē. Vairāk nekā 70 dalībnieki piedalījās paraugdemonstrējumos turnīra atklāšanas ceremonijas laikā. Pārstāvētās valstis šajā turnīrā bija Latvija, Igaunija, Lietuva un Krievija. Pavisam tika iesaistīti 304 dalībnieki: tiesneši, sportisti, treneri, oficiālie pārstāvji, kā arī deju kolektīvi, kas piedalījās turnīra atklāšanās ceremonijā un sportistu apbalvošanā.

Turnīrs noritēja augstā līmenī, draudzīgā un siltā atmosfērā. Sacensības divu dienu garumā notika par 100 medaļu komplektiem piecās dažādās disciplīnās. Komandu kopvērtējumā starp visām vecuma grupām galveno turnīra kausu sīvajā konkurencē izcīnīja Igaunijas kluba “Katleri” sportisti, otro komandu kopvērtējuma rezultātu un otrās pakāpes kausu ieguva sporta klubs “Kwon-Newa” no Sanktpēterburgas, savukārt, uz pjedestāla trešā pakāpiena nostājās sporta klubs no Rīgas “LTCS”.

Latvijas Tekvon-do federācija (LTF) izsaka milzīgu pateicību visiem sportistiem, treneriem, tiesnešiem un klubu vadītājiem, un protams, arī starptautisko bērnu un jauniešu spēļu “Baltijas Tīģerēns 2019” sponsoriem par atbalstu un aktīvu piedalīšanos šajās sacensībās.