Risināsies starptautiskās bērnu un jauniešu spēlēs “Baltijas tīģerēns”

tīģerēna kauss_2019

23. un 24.martā Rīgas Nacionālajā Sporta manēžā tiks aizvadītas starptautiskās, Latvijas Tekvon-do federācijas organizētās, bērnu-jauniešu Tekvon-do spēles “Baltijas tīģerēns 2019”.

Tiek plānotas sacīkstes Tekvon-do formālo vingrinājumu “Tul” disciplīnā, kā arī brīvā sparinga disciplīnā, gan puišiem, gan meitenēm. Izvērtējot dalībnieku un skatītāju atsaucību iepriekšējos gados, arī šogad tiek plānots aizvadīt tādas aizraujošas sacensību disciplīnas kā – komandu stafete, gladiatoru cīņas, kā arī sitienu spēka sacīkstes, kas sniedz pozitīvas emocijas visiem dalībniekiem un klātesošajiem.

Dalībnieku iedalījums pa vecuma grupām – Bērni, jaunākā grupa: (5-8 gadi); Bērni, vecākā grupa: (9-10 gadi); Kadeti: (11-13 gadi) un Juniori: (14-17 gadi).

Uz šīm, nu jau tradicionāli notiekošajām, bērnu-jauniešu Tekvon-do spēlēm plāno ierasties dalībnieku komandas no tādām valstīm kā Lietuva, Igaunija un Krievija. Tāpat arī šajā gadā interesi ir izrādījušas Tekvon-do sportistu komandas no Baltkrievijas, Ukrainas un no Uzbekistānas. Tiek gaidīta arī aktīva pašmāju sporta klubu piedalīšanās no dažādiem Latvijas reģioniem.

23.martā sacensību sākums plkst. 10.00, turnīra svinīgā atklāšana un paraugdemonstrējumi būs plkst. 13.00, bet pirmās sacensību dienas uzvarētāju apbalvošana paredzēta plkst.18.00.

24.martā sacensību sākums būs plkst. 9.00. Pēc sacensībām sekos otrās sacensību dienas uzvarētāju, kā arī komandu ieskaites apbalvošanas ceremonija.