Publicēts grafiks individuālo nodarbību un treniņu iespējām martā

Apmeklētāju ievērībai publicēts grafiks par individuālo nodarbību un treniņu iespējām martā.

Treniņu un individuālo nodarbību iespējas martā_2019

U18 vieglatlēti piedalīsies Rīgas atklātajās jaunatnes meistarsacīkstēs vieglatlētikā telpās

22. un 23. februārī Rīgas sporta manēžā notiks Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās.

Sacensību sākums 22. februārī plkst. 17:00, savukārt 23. februārī – plkst. 11.00.

Sacensību disciplīnas:

  1. februārī – 60m, 60m/b, 400m, 1500m, tāllēkšana.
  2. februārī – 200m, 800m, augstlēkšana, lodes grūšana un trīssoļlēkšana.

Pieteikšanās sacensībām LVS mājaslapā www.athletics.lv vai sūtot pieteikuma formu uz sacensibas@athletics.lv līdz 19. februāra plkst. 18.00.

Sacensības organizē biedrība “Latvijas Vieglatlētikas savienība” sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldi.

 

Noskaidroti Rīgas čempioni vieglatlētikā telpās

1. un 2. februārī Rīgas Nacionālajā sporta manēžā notika galvaspilsētas čempionāts vieglatlētikā telpās, kur jaunie Rīgas čempioni sešās disciplīnās sasniedza šoziem labākos rezultātus Latvijā.

Jaunie Rīgas čempioni:
60 m Roberts Jānis Zālītis – 6,93 (pr.-6,92) un Evija Šēfere (abi „Arkādija”) – 7,65
200 m Aleksandrs Visockis (Daugavpils) – 23,67 un Māra Anna Zīverte (Jelgava) – 25,88
400 m Valērijs Valinščikovs – 50,31 un Patrīcija Cīrule (abi”Arkādija”) – 57,65
800 m Artjoms Gorjačko (Daugavpils) – 1:59,63 un Marija Medvedeva („Auseklis”) – 2:16,18
1500 m Jānis Razgalis (Madona) – 4:05,16 un Kamilla Vanadziņa („Arkādija”) – 4:47,19
3000 m Salvis Gruševs („Skriešanas akadēmija”) – 8:58,71 un Karīna Helmane-Soročenkova (Tukums) – 9:50,56.
60 m/b Kristaps Sietiņš („Arkādija”) – 7,91 un Tianna Hīrna (ASV) – 8,85
Augstlēkšana Rihards Vaivads (Aizkraukle) – 2,05 m un Madara Onužāne-Saliņa (BJC ”Laimīte”) – 1,71 m
Kārtslēkšana Ronalds Vucāns (Preiļi) – 4,70 m un Anete Jete Meiere (Ventspils) – 3,50 m
Tāllēkšana Elvijs Misāns („Auseklis”) – 7,34 m un Līga Vecbērza (SB ”Roja”) – 5,81 m
Trīssoļlēkšana Elvijs Misāns („Auseklis”) – 16,04 m un Patrīcija Muravjova („Arkādija”) – 11,86 m
Lodes grūšana Šarūnas Banevičius (Lietuva) – 17,69 m un Linda Ozola (Valmiera) – 13,96 m

Augstleksana1

Visās 24 disciplīnās tika noskaidroti arī Rīgas čempioni junioriem (U20). Kopā ar pieaugušo uzvarētāju zelta medaļām šāda pat kaluma godalgas junioru konkurencē saņēma arī R.J.Zālītis 60 m, A.Gorjačko 800 m, R.Vaivads augstlēkšanā, kā arī P.Cīrule 400 m, M.Medvedeva 800 m un P.Muravjova trīssoļlēkšanā.

Augstvērtīgākos rezultātus sasniedza Kristaps Sietiņš 60m/b un Evija Šēfere 60m skrējienā.

Sacensības organizēja biedrība “Latvijas Vieglatlētikas savienība” sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldi.

Apbalvosana

Informāciju sagatavoja:
Ieva Bļusina
ieva.blusina@athletics.lv
+371 26421115
www.athletics.lv