Rīgas ģimenes izglābj Ziemassvētku prieku

Bilde-5

Vairāk nekā 400 ģimenes izmantoja iespēju visas dienas garumā  Otrajos Ziemassvētkos Rīgas Nacionālajā sporta manēžā Ģimenes sporta dienā “Izglāb Ziemassvētkus” izmēģināt dažādas sporta aktivitātes – kupenu brišana, piparkūku cope, īsts bumbiņu putenis, dāvanu meklēšana orientējoties, Ziemeļu tilta šķērsošana, sniegavīru boulings, milzu slēpes, Grinča pēdu meklēšana un piedalīties radošajās darbnīcās – sniegavīru, egļu mantiņu un Ziemassvētku kartiņu izgatavošanā. Piedaloties vismaz 8 aktivitātēs, bērni varēja doties pie Ziemassvētku vecīša un, noskaitot pantiņu, saņemt dāvanas no pasākuma atbalstītājiem.

Par jautrību pasākumā gādāja Grinčs, kurš mēģināja iztraucēt aktivitāšu veicējus un veica sev raksturīgās palaidnības. Pasākuma vadītāja Sniegbaltīte, ar saviem palīgiem – Ziemassvētku briedi, Mollers zivtiņu, Sniega cilvēku un rūķiem radīja īstu svētku atmosfēru. Ar muzikāliem priekšnesumiem uzstājās Annija Kokareviča un apmeklētāji varēja dziedāt paši karaoke, izvēloties kādu no Ziemassvētku dziesmām.

Paraugdemonstrējumus veica daudzkārtēja Latvijas čempione augstlēkšanā Madara Onužāne-Saliņa. Kopā ar olimpieti Agnesi Pastari gan vecākiem, gan bērniem bija iespēja pašiem soļot, ņemot vērā Agneses ieteikumus. Šīs aktivitātes ietvaros par pareizāk izpildīto aktivitāti tika pasniegta balva no Karcher – logu mazgātājs. Sacensību gars bija jūtams arī tāllēkšanas aktivitātē, par kuru lielu interesi izrādīja liels skaits bērnu, kuriem bija iespēja sacensties ar Rīgas sportistu, Latvijas labāko tāllēcēju Elviju Misānu. Dalībniekiem bija iespēja piedalīties pašiem vai vērot Biodanza nodarbību ar Vinetu Grīvzu” sadarbībā ar Aneti Raikovu & Diānu Stūrmani.

Pozitīvā gaisotnē visi apmeklētāji, veicot aktivitātes un izbaudot svētku atmosfēru, nokļuva pie Ziemassvētku vecīša un izglāba Ziemassvētku prieku.

Pasākumu rīkoja biedrība Sporta klubs “SportLat”, sadarbībā ar Rīgas domi un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu.

Paldies atbalstītājiem: Nike, Kärcher, AB parks, MILZU!, Dobeles Dzirnavnieks, Aloja Starkelsen, Kaija, Charlot.

Informāciju sagatavoja:

Ilze Klindžāne

Projekta vadītāja

Biedrība Sporta klubs “SportLat”