Ģimeņu sporta dienā “Sportiskā eglīte” kopā sportoja teju 600 ģimenes

sportiska_eglite (002)

Otrajos Ziemassvētkos Rīgas Nacionālajā sporta manēžā svētku noskaņās norisinājās ģimeņu sporta diena “Sportiskā eglīte”, kurā kopā sportoja teju 600 ģimenes.

Plašais pasākuma piedāvājumu klāsts arī šoreiz nodrošināja interesantu dienu visai ģimenei – apmeklētājiem dažādās vecuma grupās, sākot ar bērniem pat no gada vecuma, un beidzot ar vecvecākiem. Dalībnieki varēja iesaistīties vairāk nekā desmit aizraujošās sportisko uzdevumu aktivitātēs, kas noformētas īpaši Ziemassvētku noskaņās. Vienlaikus darbojās arī radošās darbnīcas, kurās bija iespēja gūt skaistus sejas zīmējumus, kā arī ļaut vaļu savam radošajam lidojumam un roku meistarībai, gatavojot dažādus Ziemassvētkiem raksturīgus dekorus vai personalizētas nozīmītes. Savukārt vecāki un vecvecāki varēja ļauties priekam kopā ar tuviniekiem, spēlējot lielās spēles – domino, dambreti, u.c. Sportisko garu ik pa laikam ar Ziemassvētkiem raksturīgām skaņām papildināja bērnu māksliniecisko kolektīvu priekšnesumi uz lielās skatuves.

Pēc visu sportisko uzdevumu izpildīšanas bērni saņēma pateicības rakstus un sadarbības partneru sarūpētas dāvaniņas AS “Latvijas Gāze” grāmatiņu, “Childspace” atlaižu kuponus un “Livol Multi Kids” vitamīnus. Tāpat pasākuma noslēgumā tika izlozētas divas ģimenes, kas saņēma “Childspace” dāvanu kartes.

Pasākuma rīkotāji izsaka pateicību visām iesaistītajām personām un uzņēmumiem, bet vislielākais paldies visiem aktīvajiem pasākuma dalībniekiem.

Pasākumu organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu sadarbībā ar biedrību “Stiprinieku republiku”. Atbalsta AS “Latvijas Gāze”, VAS “Latvijas dzelzceļš”,  “Childspace” un SIA “ORKLA HEALTH”.