Noslēdzies Rīgas čempionāts loka šaušanā

čempioni

Sestdien, 25. novembrī Rīgas Nacionālajā sporta manežā notika  “Rīgas čempionāts loka šaušanā – 2017”. Šogad sacensībās piedalījās 107 sportisti no Lietuvas, Baltkrievijas,  Polijas  un Latvijas. To vidū bija gan Latvijas, Baltijas, gan Pasaules un Eiropas rekordisti, kā arī Latvijas un Baltijas čempioni, Eiropas kausu ieguvēji.  Līdz ar to sacensību kvalifikācijas līmenis bija ļoti augsts.

Sacensības organizēja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments sadarbībā ar  Latvijas loka šaušanas federāciju. Sacensības tiesāja pieaicinātai Eiropas kvalifikācijas tiesnesis, kas, nenoliedzami, krietni paaugstināja sacensību statusu.

Loka šāvēji  startēja četras kategorijās – rekursīvs (R), kompaund (C), neaprīkots (N) un tradicionāls (T).

Rīgas čempioni: Marina Rjabkova (LV) un  Jānis Apsītis (LV) – rekursīvs loks; Jūlija Oleksejenko (LV) un Maksim Ban (BLR) – kompaktloks;  Margarita Matvijenko (LV) un Sergej Shknai (BLR) – neaprīkots loks;  Nēringa-Martinsone Ketija (LV) un  Kristaps Novads (LV) –  tradicionāls loks.

„Gan Latvijas sportisti, gan viesi novērtēja sacensību augsto kvalitāti un organizētības līmeni, kas dod iespēju turpmākajos gados sacensības organizēt vēl plašākā mērogā un padarīt Rīgu par loka šāvējiem atpazīstamu pilsētu”, sacensību noslēgumā sacīja sacensību rīkotāji.

čempioni r-6 r-5 r-3 r-1 r-01

vairogi-1