26. decembrī Rīgas Nacionālajā Sporta Manēžā risinājās aktīvās atpūtas pasākums ģimenēm ar bērniem “Sportiskā eglīte”, kurā piedalījās teju 500 ģimenes ar bērniem. Visa pasākuma laiku mazie rīdzinieku ar vecāku palīdzību izmēģināja savus spēkus, atjautību un veiklību vairāk nekā divpadsmit aizraujošās sportiskos uzdevumos, kā arī ievingrināja roku dažādu Ziemassvētku atribūtikas izgatavošanā.

Savukārt bērnus izklaidēja populārās animācijas filmiņas “Frozen” jautrais sniegavīrs Olafs un klātesošos priecēja daudzveidīgie priekšnesumi uz skatuves.

Pasākumā netrūka ne dejas, ne dziesmas, kurām līdzi kustējās pat tie mazuļi, kas vēl nemāk nostāvēt uz savām kājām. “Sportiskās eglītes” norises vietā viesojās LTV7 žurnālisti un satika Alekseju Gusevu, kurš uz pasākumu bija ieradās kopā ar savām trim dažāda vecuma meitām. Pasākuma apmeklējums Aleksejam bija gana saspringts, jo meitas aktīvi iesaistījušās visās “Sportiskās eglītes” aktivitātēs. “Viena no meitām uzstājās pasākumā, dejojot kopā ar deju kolektīvu, otra devās veikt stafetes, bet mēs ar jaunāko meitu, kura ir par mazu, lai viena pati visu izdarītu, tos pildam abi kopā,” teic Aleksejs Gusevs. Savukārt mazā Darja un Marija, kuras uz “Sportisko eglīti” ieradās kopā ar vecmāmiņu atzina, ka Ziemassvētki nav tikai laiks, kad cept piparkūkas, izrotāt eglīti un saņemt dāvanas. Tikpat svarīgi, viņuprāt, ir baudīt aktīvās atpūtas pasākumus, kas meitenēm ļoti ejot pie sirds.

Katrs “Sportiskās eglītes” dalībnieks mājās devās ar sponsoru sarūpētām dāvaniņām – saldumiem, vitamīniem un atstarotājiem. Paldies visām atraktīvajām ģimenēm, kuras, neskatoties uz svētku dienu, Otrajiem Ziemassvētkiem, ņēma dalību “Sportiskājā eglītē” un radīja īsti sportisku, svētkiem raksturīgu noskaņu.

Pasākumu organizēja pasākumu producentu kompāniju „Notikumu aģentūra” sadarbībā ar Rīgas domi, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu.Mazajiem sportotājiem balvās bija Möller’s zivju eļļa un un Livol Multi Kids vitamīni.