Notiks Rīgas jaunatnes meistarsacīkstes un junioru čempionāts boksā

No 8. līdz 10. aprīlim Rīgas Sporta manēžā (Maskavas iela 160) risināsies Rīgas jaunatnes meistarsacīkstes un junioru čempionāts boksā, lai noskaidrotu Latvijas izlašu kandidātus dalībai Eiropas un Pasaules čempionātos, kā arī, lai veicinātu jauno censoņu sporta meistarības izaugsmi.

Šīs sacensībās jau tradicionāli tiek rīkotas, lai sportiskā gaisotnē pieminētu arī Rīgas talantīgo bokseri Eduardu Gutmanu. Sacensību noslēgumā Latvijas boksa federācija labākajam bokserim piešķirs Eduarda Gutmana piemiņas balvu. Sacensībās var piedalīties Latvijas Boksa federācijas licenci ieguvuši bokseri.

Sacensības 8. aprīlī sāksies plkst. 18.00, bet 9. un 10. aprīlī – plkst. 12.00.

Sacensības organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvalde (turpmāk – Organizators) sadarbībā ar Latvijas boksa federāciju.

Papildinformāciju par sacensību norisi var saņemt pa tālruņiem 67037249, 26777106, vai e-pastu: glazkovs@inbox.lv.

Sacensības organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments sadarbībā ar Latvijas boksa federāciju. Sacensību nolikums un informācija par sacensībām tiek publicēta interneta vietnē www.sports.riga.lv.

Informāciju sagatavoja: Indra Vilde – Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta sabiedrisko attiecību vadītāja, tālr. 67026838, mob. 26708034.